MKS Part ners legal society МКС Партнери Адвокатське об’єднання
Меню
Бережи порядок і порядок збереже тебе

Інформація

Бізнес без юридичних бар’єрів

  Чи можливо в нашій країні організувати бізнес без юридичних бар’єрів? – найчастіше запитуєте Ви. І ми готові дати відповідь. А щоб вона була повноцінною, готуємо добірку цікавих та корисних публікацій. Отож слідкуйте за нашим сайтом.
19-02-2020

Нові зміни до Кодексу законів про працю

 Якщо вас більш конкретно цікавлять ті зміни,  які 12 грудня 2019 року Верховною Радою були внесені до Кодексу законів про працю в Україні, ми пропонуємо переглянути їх на сайті «Голос України».
19-02-2020

Які суми штрафів роботодавці розвинених країн світу платять за неоформленого працівника

 На продовження попередньої актуальної теми щодо розміру штрафних санкцій за неоформеного працюючого в Україні. Ми вирішили ознайомити вас з тими сумами штрафів, котрі роботодавці розвинених країн світу мусять сплачувати за неоформленого працівника.
13-02-2020

У вас є зайві 142 тисячі гривень, щоб заплатити штраф?

 А точніше 141 690 гривень доведеться сплатити підприємцю за неоформленого працівника. Наразі із суб’єктами господарювання, у тому числі і в Ковелі, триває активна роз’яснювальна робота.
13-02-2020

Адвокатське об’єднання «МКС Партнери» вітає Вас!

  Шановні колеги та друзі!
 На ринку юридичних послуг ми працюємо вже не перший рік і маємо гарні відгуки від своїх численних клієнтів. Однак вирішили розширити наш майданчик для спілкування: створили сайт та маємо сторінку у Facebook.
13-02-2020